A A A

KERABIT

KERABIT jest marką produktów wytwarzanych przez fiński koncern Lemminkainen.

Produkty KERABIT zdobyły uznanie klientów na całym świecie ze względu na swoją wysoką jakość, gwarantowaną poprzez wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm firm wchodzących w skład grupy Lemminkainen..

Na rynku polskim marka KERABIT kojarzy się przede wszystkim z gontami bitumicznymi modyfikowanymi SBS, oferowanymi w różnych kolorach oraz niepowtarzalnych kształtach. Wszystkie produkty posiadają znak CE

Gonty bitumiczne są materiałem odpowiednim dla każdego rodzaju budynków mieszkalnych i przemysłowych, domów letniskowych, altanek, a jedynym warunkiem, ich stosowania jest dach o spadku przekraczającym 12°. Są materiałem lekkim, łatwym w montażu, o dużej trwałości, szerokim wyborze kolorów i kształtów.

Gonty fińskie KERABIT , w przeciwieństwie do wielu innych oferowanych na rynku, charakteryzują się niespotykoną na rynku elastycznością, dzięki stosowanej przy ich produkcji masie asfaltowej modyfikowanej elastomerem SBS.

Szeroką warstwa bitumu samoklejącego na spodniej stronie płatu gwarantuje solidną przyczepność na dachu. Wierzchnią warstwę stanowi posypka mineralna (w kilku kolorach) zapewniająca ochronę przed działaniem czynników atmosferycznych.

Gonty bitumiczne KERABIT modyfikowane SBS posiadają znak CE i opatrzone są znakiem 15-stoletniej gwarancji.

Katalog poduktów dostępny pod adresem: www.kerabit.pl